Forma metalowa do tarty  mazurka 26 cm NON STICK  Forma metalowa do tarty mazurka 26 cm NON STICK
Producent: CL
Cena: 24,50 zł
zobacz więcej
Forma metalowa do tarty  mazurka 28 cm NON STICK  Forma metalowa do tarty mazurka 28 cm NON STICK
Producent: CL
Cena: 26,40 zł
zobacz więcej
Wykrawacz do tarty  SERCA foremka Wykrawacz do tarty SERCA foremka
Producent: Decora
Cena: 49,00 zł
zobacz więcej

Wyjątkowe formy do pieczenia tarty 

Tarta to popularny wypiek przygotowywany na bazie ciasta kruchego lub francuskiego, rzadziej półkruchego lub drożdżowego. Stanowi kulinarny symbol Francji. Sekret tarty tkwi w dowolności komponowania składników. Tarty bywają bowiem słodkie i wytrawne. Tradycyjne wypieki są okrągłe, dość niskie i mają karbowane brzegi. Formy do tarty produkowane są z różnego rodzaju materiałów, ale prym wiedzie w tym przypadku metal. 

Jaka powinna być idealna foremka do tarty?

To dobrej jakości foremka do tarty sprawia, że spód ciasta jest równomiernie upieczony i idealnie kruchy. Tarta nie jest trudna do wykonania - pełnić może rolę deseru lub obiadu. Wszystko zależy od tego, z czego została przygotowana. Nasze formy do pieczenia tarty są praktyczne i funkcjonalne. Cechują się odpornością na działanie wysokich temperatur. Przy okazji są eleganckie i estetyczne. Z powodzeniem można je eksponować na stole - na odpowiednich podstawkach. 

Formy do tarty - niezbędne w każdej kuchni 

Formy do tarty powinny się znaleźć w każdej kuchni. Dzięki nim przygotować można słodkie wypieki i wytrawne dania obiadowe. Umożliwiają równomierne wypieczenie kruchego spodu ciasta, nie martwiąc się o jego przypalenie. Klasyczna tarta ma karbowane, charakterystyczne brzegi i prezentuje się bardzo ładnie. Serwować ją można na śniadanie, obiad i kolację. Nasze formy są tworzone z najwyższej jakości materiałów. Dlatego zapewniają komfort użytkowania i pieczenia. Niektóre mają wyjmowane dna. 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium